KominkiBudowa.PL - Zobacz jak zbudować kominek

Technologie stosowane we wkładach kominkowych

Współcześnie projektowane wkłady kominkowe są wyjątkowo lekkie i możemy je kupić w wielu wymiarach. Ich główną zaletą bywa łatwość w czyszczeniu i zachowaniu porządku w pobliżu obudowy. Specjalna technologia pozwala utrzymywać płomień poprzez dłuższy czas nie dorzucając drewna do ogniska. Dodatkowo instalowane są specjalne czujniki, które w momencie przekroczenia pewnego poziomu zadymienia, same gaszą ogień.

Innowacyjne rozwiązania pozwalające zachować komfort.

Obecnie wkłady kominkowe są wytwarzane na najwyższym możliwym poziomie. Gwarantuje to bezpieczeństwo i komfort użytkowania, lecz nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów od użytkownika. Zostały zaprojektowane specjalne czujniki dymu, montowane w niewielkiej odległości od obudowy. Dzięki temu jest możliwe odcięcie dopływu tlenu do paleniska, co powoduje natychmiastowym wygaszeniem go. Dodatkowo istnieje powiadomienie dźwiękowe, które ostrzega użytkownika o występującej nieprawidłowości. Ponowne rozpalenie nie będzie możliwe, dopóki usterka nie zostanie naprawiona, a pełne bezpieczeństwo na nowo zagwarantowane.

Podobne wpisy:
  1. Produkcja wkładów kominkowych
  2. Dobre strony wkładów kominkowych
  3. Podstawowe zalety budowy kominków

Tematyka: Wkłady kominkowe | No Comments »

Komentarze

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. Adres TrackBack

Napisz komentarz

Możesz używać następujące tagi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Serwis kominkowy KominkiBudowa.PL